Witamy na naszej stronie konkursowej.

Witamy na naszej stronie konkursowej. Informujemy, że w roku szkolnym 2016/2017, wzorem lat ubiegłych, zamierzamy zorganizować i przeprowadzić wiele różnorodnych konkursów i turniejów o zasięgu łódzkim i wojewódzkim. Będą one adresowane do uczniów i nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół wszystkich typów oraz placówek oświatowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą konkursową Centrum, która będzie dostępna na naszej stronie od października oraz z ofertą w formie publikacji Konkursy w roku szkolnym 2016/2017.

Doradcy metodyczni i konsultanci odpowiedzialni za organizację i przeprowadzenie konkursów zastrzegają sobie prawo do ewentualnej zmiany podanego wcześniej terminu eliminacji finałowych. Dokładne informacje na temat poszczególnych konkursów znajdą się w odpowiednich regulaminach szczegółowych, które będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej Centrum, w części poświęconej konkursom, od końca września do końca października 2016 roku.

Współpracujemy z Kuratorium Oświaty w Łodzi, z wyższymi uczelniami, towarzystwami naukowymi, stowarzyszeniami edukacyjnymi, instytucjami oraz szkołami i różnymi placówkami oświatowymi nad organizacją i przeprowadzaniem konkursów. Konkursy te także zostaną uwzględnione w proponowanej ofercie. Znajdą się w niej również konkursy, które zostaną objęte honorowym patronatem Dyrektora Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Na konkursowej stronie internetowej zamieścimy niezbędne informacje o tych konkursach, regulaminy wraz z załącznikami oraz wyniki eliminacji na poszczególnych etapach konkursów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz do udziału w konkursach!

Życzymy satysfakcji z pracy zawodowej oraz wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

UWAGA! W końcu października na naszej stronie internetowej znajdzie się publikacja Z prac nad podsumowaniem ruchu innowacyjnego w edukacji. Praca edukacyjna z uczniami uzdolnionymi – wyniki konkursów umiejętnościowych zawierająca wyniki konkursów zorganizowanych i przeprowadzonych przez ŁCDNiKP w roku szkolnym 2015/2016 oraz informacje na temat CERTYFIKATÓW przyznanych przez Centrum w minionym roku szkolnym. Zachęcamy do lektury!

Elżbieta Bytniewska

konsultant ŁCDNiKP